Jedną z najszybciej rozwijających się w Polsce sieci kurierskich jest InPost. Firma ta zasłynęła przede wszystkim dzięki szerokiej i innowacyjnej ofercie dostaw, co sprawiło, że szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm kurierskich w naszym kraju. Zobaczmy zatem, co oferuje i dlaczego warto skorzystać właśnie z jej usług.

InPost: dowolny sposób odbioru

Przede wszystkim InPost oferuje bardzo szeroką gamę możliwości odbioru paczki. Oprócz klasycznego modelu, czyli dostawy do rąk własnych odbiorcy przez kuriera, pozwala na skierowanie paczki również do stacjonarnego punktu odbioru w placówce partnerskiej.

Jednak opcja, która jest najczęściej i najchętniej wybierana przez wielu Polaków, to paczkomat. Jest to innowacyjna forma odbierania paczek ze specjalnego automatu ze skrzyneczkami za pomocą numeru telefonu i kodu, podanego przez firmę kurierską w mailu albo SMS-ie. Po wpisaniu odpowiednich danych skrzynka otwiera się, a paczka może zostać odebrana: dokładnie wtedy, kiedy klientowi najbardziej to odpowiada.

Taka forma przekazywania przesyłek okazała się strzałem w dziesiątkę, gdyż zwalnia odbiorcę z konieczności czekania na kuriera albo udawania się do punktu odbioru w czasie jego godzin otwarcia. Paczkomaty są zawsze czynne: można z nich skorzystać nawet i o północy, kiedy żadna inna forma dostawy nie byłaby dostępna. Co więcej, ich bogata sieć w najbardziej uczęszczanych miejscach w mieście sprawia, że są łatwo dostępne i można zabrać z nich przesyłkę na przykład przy okazji wizyty w sklepie.

Atrakcyjne ceny i szybka realizacja

Wysyłka paczki InPostem ma także inne zalety. Przede wszystkim jest to niska cena, zwłaszcza za paczki dostarczane do paczkomatu. Zaczyna się od dosłownie kilku złotych za niewielkie przesyłki, które nie wymagają osobistych odwiedzin kuriera w miejscu dostawy. Dzięki temu jest to opcja dostępna dosłownie dla każdego.

Kolejną zaletą marki InPost jest szybka dostawa przesyłek do miejsca docelowego. Za sprawą szeroko rozwiniętej sieci placówek i dużej liczbie kurierów, zarówno przewóz paczek, ich sortowanie, jak też pobyt w placówce są skrócone do minimum. Efekt to oczywiście jak największe zadowolenie klientów, którzy otrzymują je tak szybko, jak to tylko możliwe.

Sposób na przesłanie dosłownie każdej paczki

Co równie ważne, InPost posiada szeroką ofertę względem różnych typów paczek, które może dostarczać. Dzięki temu zarówno małe, duże, jak i niestandardowe przesyłki zostaną wysłane do miejsca docelowego – a wszystko nadal w bardzo atrakcyjnej cenie i na korzystnych warunkach. Warto przy tym pamiętać, że InPost oferuje do swoich przesyłek ubezpieczenie, co oznacza, że można mu z pełnym zaufanie powierzyć nawet drogocenne przedmioty czy ważne dokumenty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here