Wraz z ostatnim dzwonkiem w roku szkolnym nikomu raczej nie przyszłoby do głowy, aby podczas wakacji chcieć się jeszcze czegoś uczyć. No, chyba że taką naukę organizuje KOGIS https://www.kogis.pl/obozy i jest ona połączona z zabawą, przygodami, a tylko w tle jest nauka i to języka angielskiego, który zapewne przyda się każdej młodej osobie w przyszłości, czy to podejmując swoją pierwszą pracę, czy podczas zagranicznych wakacji.

Obozy młodzieżowe Summer Chill in English

Obóz Summer Chill in English organizowany jest dla młodzieży w wieku 13-18 lat. Oczywiście najważniejsze podczas tego obozu wakacyjnego jest leniuchowanie i relaks, ale czy nie można by dorzucić do takiego zestawu odrobinę nauki języka angielskiego? W ten sposób można połączyć przyjemne z pożytecznym. Oczywiście cały ten projekt polega na tym, aby nauka nie wyglądała jak typowe zakuwanie, tylko odbywała się niezauważona. Wygląda to tak, że np. grając w piłkę plażową używane będą słówka angielskie związane z czynnościami i rzeczami przypisanymi tej grze. Czyli przez cały czas trwania obozu każda czynność, jak i rzeczy używane na co dzień, będą nazywane po angielsku i w ten sposób zostaną przyswojone całkowicie bezwiednie. W planie są też niespodzianki wprost ze Stanów i Wielkiej Brytanii, ale o nich musisz przekonać się już sam podczas pobytu na obozie językowym.

Obóz RPG in English

Bardzo ciekawą formą nauki języka angielskiego jest szlifowanie go poprzez gry fabularne. Dzięki codziennym sesjom RPG po angielsku, można bardzo efektywnie uczyć się języka obcego jednocześnie czerpiąc przyjemność z grania w gry. Ogromną zaletą tego typu nauki jest znaczne wzbogacenie słownictwa, a także stroytellingu. Na uczestników czekają także gry terenowe oraz gamesroom.

Obóz dla młodzieży z nauką języka angielskiego

Łazy co roku oczekują na gości obozu językowego oferując przyjazną kadrę i świetną atmosferę. W ładnym ośrodku z plażą tuż obok, a także boiskami i terenem rekreacyjnym, młodzież będzie miała możliwość uczestnictwa w codziennych warsztatach. Organizatorzy przygotowali również ciekawe gry, dzięki którym uczestnicy obozu rozwiną swoje umiejętności mówienia w obcym języku, a także stworzą własny teatr i wybiorą się na wycieczkę z angielskim w tle. Na tego typu obozach powstają nowe przyjaźnie, które trwają później latami. KOGIS oferuje 32 godziny intensywnej nauki w małych grupach oraz indywidualne konsultacje.

Obozy młodzieżowe zagraniczne

Złote Piaski w Bułgarii to miejscowość, która co roku przyciąga młodzież z Polski na wymarzone wakacje. Wielu nazywa 4 gwiazdkowy hotel, w którym młodzież jest zakwaterowana, bułgarskim Las Vegas. Podczas tego obozu zaplanowane są takie eventy jak:

– święto HOLI

– clubbing

– Aquapark Paradise Nessebar

Bez wątpienia wakacje w Bułgarii można nazwać mega chilloutem. Dodatkową atrakcją są 2 baseny, które znajdują się w hotelu oraz genialne jedzenie. To sprawia, że Złote Piaski są najpopularniejszym regionem turystycznym Bułgarii. Przede wszystkim słynie on z piaszczystych plaż uważanych za najpiękniejsze w Europie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here