Zbliża się klasówka lub ważny egzamin? Potrzebujesz pomocy w nadrobieniu zaległości, a może chcesz, aby twoją edukację prowadził wykwalifikowany nauczyciel, który na bieżąco pomoże w opanowaniu materiału, lub przygotuje do matury? Teraz masz doskonałą opcję: Tutoringo!

Czym jest Tutoringo? 

To nowe spojrzenie na nauczanie! Tutoringo to wyjątkowa platforma: jest miejscem spotkań i wspólnej nauki online. Tutoringo zrzesza korepetytorów, uczniów i rodziców. Uczniu, tylko tu możesz założyć sobie konto i wybierać korepetytora, a nawet kilku, korzystając z wielu usług i metod nauczania. To platforma, która oferuje narzędzia do efektywnej organizacji lekcji, nauczania online, a nawet stacjonarnego. 

Zalety Tutoringo

To jedyna taka platforma, w której możesz systematycznie uczęszczać na ustalone przez ciebie zajęcia. Jest zupełnie darmowa i dogodna zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów. Na Tutoringo możesz umawiać uczniów i zarządzać kalendarzem zajęć – wspólnie macie dostęp do kalendarza online. Dzięki tej platformie możesz prowadzić zajęcia z pomocą wirtualnej tablicy oraz wielu przydatnych materiałów multimedialnych.To zajęcia bez ograniczeń – można je prowadzić nawet z telefonu!

Przekonaj się, jakie to łatwe: wejdź na https://tutoringo.com i wybierz jednego z setek korepetytorów, umawiaj się na spotkania, korzystaj z intuicyjnego menu i przejrzystego konta, rezerwuj lekcje wprost w kalendarzu nauczyciela, naucz się czegoś nietuzinkowego, jak kreatywne pisanie lub język czeski, duński czy norweski!

Tutoringo – zdecydowanie warto! 

W jednym miejscu masz dostęp do wielu tutorów – wystarczy chwila, aby zarezerwować sobie lekcję. Ułatwieniem dla ciebie jest zaawansowane wyszukiwanie korepetycji i nauczycieli, podgląd wyników wyszukiwania na przejrzystej, interaktywnej mapie, a także możliwość skorzystania z porównywarki korepetytorów. Rezerwacja i planowanie zajęć jest proste: umożliwia ci zaplanowanie lekcji zarówno stacjonarnych, jak i online. Z pewnością pomocny jest także dostęp do ocen i opinii, które można wystawiać nauczycielom. Najważniejsze zaś jest to, że nareszcie nadrobisz wszelkie zaległości, nie wychodząc z domu, w dodatku w sposób  wygodny i bezpieczny. Jesteś też w stałym kontakcie z nauczycielem (czat i powiadomienia), co wielu osobom daje poczucie spokoju o swoją edukację, w tak niepewnych obecnie czasach. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here