Szukasz nowej pracy? Chcesz się przebranżowić? Profil Twojej działalności wymaga nowych umiejętności? Ten tekst jest dla ciebie. Pandemia Covid-19 wywołała w kraju i na świecie olbrzymie zmiany społeczno-ekonomiczne. Gospodarki wielu państwa zachwiały się w posadach, wzrosło bezrobocie i okazało się, że wiele wysokodochodowych branż przestało istnieć w obliczu zagrożenia wywołanego wirusem.

Sytuacja wpłynęła również na zmianę nastawienia do wielu zawodów. Wyewoluował pragmatyczny stosunek, proste logiczne podejście. Zadajemy sobie pytanie: jacy specjaliści będą potrzebni zawsze? Okazuje się, że społeczeństwo nie może funkcjonować bez piekarzy, kierowców, budowlańców, hydraulików czy elektryków. Zupełnie świetnie radzimy sobie bez aktorów czy piłkarzy, ale padnie nam instalacja elektryczna w domu to już nie jest łatwo.

Zawód elektryka jest jednym z najpotrzebniejszych i jednocześnie najlepiej opłacanych na świecie. Żeby dołączyć do tego grona ekspertów, nie musisz wracać do szkoły. Wystarczy np. kurs SEP 1Kv, który kończy się egzaminem państwowym i otrzymaniem Świadectwa kwalifikacji SEP. W tym miejscu zgłębimy zalety kursu SEP G1 i szerzej omówimy możliwości, jakie dają szkolenia-emka.pl.

Kurs SEP 1Kv

Szkolenia dotyczące uprawnień elektrycznych SEP skierowane są do osób związanych lub planujących rozpocząć działalność w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych. Prościej mówiąc, przygotujesz się do zawodu elektryka lub pokrewnego i będziesz umieć montować, obsłużyć, konserwować, remontować oraz kontrolować działanie instalacji elektrycznych, sieci i urządzeń do i powyżej 1kV oraz urządzenia elektrotermiczne, zespoły prądotwórcze, sieci trakcyjne czy też oświetlenie uliczne.

W trakcie kursu otrzymasz wiedzę pozwalającą Ci podejść do egzaminu kwalifikacyjnego bez stresu i niepewności, tak by uzyskać certyfikat SEP. Materiał obejmuje zagadnienia z zakresu:

– budowy i eksploatacji urządzeń, sieci i instalacji elektroenergetycznych,
– używania urządzeń kontrolno-pomiarowych,
– bezpieczeństwa przeciwpożarowego,
– reguł bezpiecznego i racjonalnego funkcjonowania urządzeń, sieci i instalacji elektroenergetycznych.

Zdobyta wiedza pozwoli Ci na wykonywanie nowych obowiązków w sposób bezpieczny i rzetelny, jednocześnie zapewni stabilizację zawodową, a jeśli zajdzie taka potrzeba, możliwość dalszego kształcenia się.

Jakie wymagania kurs stawia Tobie? Musisz być tylko pełnoletni i posiadać podstawową wiedzę z elektroenergetyki. Szkoda tracić czas, zdecyduj się już dziś.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here