Rozwój kariery w środowiskach biznesowych jest uzależniony od różnych czynników. Kluczowe znaczenie mają tu doświadczenie oraz kwalifikacje, które można podnieść dzięki odpowiednim kursom i studiom. Pracodawcy poszukują m.in. specjalistów mających ukończone studia ACCA.

ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance – fachowa wiedza z najwyższej półki

Dostęp do fachowej, na bieżąco aktualizowanej wiedzy to największa korzyść wynikająca z programu ACCA. Studia te mogą podjąć absolwenci rachunkowości, finansów, ekonomii i pokrewnych kierunków oraz osoby, które co prawda nie ukończyły żadnego z tych kierunków, ale mają minimum 5 lat doświadczenia w pracy w tych branżach. Omawiane studia podyplomowe pozwalają uzyskać wiedzę, która przydaje się nie tylko w rachunkowości czy finansach, ale też i w innych dziedzinach. Wykorzystują ją m.in. specjaliści do spraw HR – czyli zarządzania zasobami ludzkimi.

ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance – gdzie studiować?

Studia ACCA Professional realizowane są przez uczelnie posiadające prestiżową akredytację ACCA przyznawaną przez międzynarodową organizację Association of Chartered Certified Accountants. Zrzesza ona najwybitniejszych specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania z ponad 170. krajów na świecie. W Polsce prezentowane studia oferuje m.in. Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej.

ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance – co dają studia?

Absolwenci ACCA uzyskują bardzo wysokie kwalifikacje pozwalające szybko piąć się po kolejnych szczeblach zawodowej kariery. Po zdaniu egzaminów jest możliwość otrzymania uprawnień takich jak:

  • CAT (Certified Accounting Technician) – Licencjonowany Technik Księgowości,
  • MBA (Master of Business Administration),
  • licencjat w Stosowanej Rachunkowości (Applied Accounting),
  • ACCA.

Studia ACCA to także znakomita sposobność na pozyskanie wielu wartościowych kontaktów, które są bezcenne w świecie biznesu. Absolwentom ACCA pracodawcy proponują bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala19/domains/edukacjabezgranic.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here